




Завжди разом

Одного разу не порозумілися голосні і приголосні і розійшлися в різні сторони. Збилися приголосні в купку, хотіли поговорити , та ніяк...








Кашлянули:
-Кх!


Пчихнули:
-Пчх!


Навіщо то покликали кішку:
-Кс, кс, кс!



І занудьгували....
Раптом:
-Тсс!


Здалося їм, що хтось десь ридає... Прислухалися.
-А-а-а-а! О-О-О!- кричали голосні.


Вони плакали, як малі діти:
-Уа! Уа!
-Агов! Ау!


І приголосні крикнули їм (вірніше, хотіли крикнути, але у них вийшло лише невиразне бурмотіння):
-БДМ ВСГД ВМСТ!

-У-Е-Е-А-Е-Е!

І почули радісний, але теж невиразне:




Уклали вони світ, знову стали поруч, чітко сказали:
-БУДЕМО ЗАВЖДИ РАЗОМ!

І з тих пір більше ніколи не розлучалися.



