Książkę dedykujemy naszej kochanej pani Małgosi, która wraz z Fundacją "Szkoła na widelcu" zaprosiła naszą klasę do wspaniałej krainy pysznego, kolorowego i zdrowego jedzenia.
Uczniowie klasy 3b

Jesteśmy uczniami klasy 3b. Gotowanie to nasza wspólna pasja, którą dzielimy się nie tylko z kolegami, ale też rodzicami i wszystkimi miłośnikami zdrowego odżywiania.
W tej książce zebraliśmy nasze ulubione przepisy - łatwe, smaczne i bardzo zdrowe. Potrzebujecie tylko owoców
i warzyw - z nich można przygotować pyszności.
Smacznego!



Sałatka Caprese
z pomidorami i roszponką




Woda smakowa





Kolorowe frytki






Sałatka warzywna z oliwą Monini




Zdrowe kanapki




Zielone naleśniki




Zielony koktajl



