
Cu și despre elevii mei dragi, pentru a le rămâne peste timp, amintire.






BIZADEA CARINA MARIA

Blidaru Nicoleta



Cei cinci ani au trecut repede, așa cum praful se scurge într-o clepsidră. Nu-mi dau seama cum au trecut... Cea mai frumoasă amintire o am din clasa a III-a când am fost la Salina, era pentru prima dată când mergeam acolo. A fost frumos și distractiv.
Îmi doresc să fie bine și la anul, să învăț și să iau note bune.

Blidaru Paul Constantin

Borș Florin Denis



BRATU SIMINA


Carabet Denis


Codreanu Gabriela Petruța


În toți acești cinci ani, am observat ce minunat e la școală. Am făcut multe activități interesante: experimentul cu vulcanul și excursia la Salina.
AM AVUT O DOAMNA FOARTE SPECIALĂ. VĂ MULȚUMIM DOAMNA ÎNVĂȚĂTOARE CA NE-AȚI ARĂTAT CE ÎNSEAMNA "FAMILIA".
VA IUBIM DOAMNA ÎNVĂȚĂTOARE!❤️❤️❤️


CRISTEA CĂTĂLIN









Diaconu Sabrina

În acești cinci ani m-am simțit minunat alături de colegii mei și Doamna Învățătoare!Ei mi-au fost ca o a doua familie! Îmi pare rău ca anul asta nu am putut să facem tot ce ne-am propus... Împreuna am avut momente de neuitat! În aceaști ani am experimentat multe lucruri! Am făcut multe activități, dansuri, am plantat copaci și multe alte lucruri! O sa îmi fie dor de toate momentele petrecute împreuna! Nu o să vă uit niciodata!



Ferastrauaru Andrei Rareș




Ferenț Andreea



Ioancea Mădălina





Lăzărescu Ioana Dana
Acești cinci ani au trecut cam repede, mai ales cu niște colegi minunați și o doamnă învățătoare minunată!
Îmi amintesc cum în prima zi de școală, singura mea prietenă era Andreea, pe care o cunoșteam de la grădiniță. Tot încercam să îmi fac prieteni noi, dar nu găseam momentul potrivit de a începe o prietenie grozavă. Dar pe parcursul următorilor ani toți imi erau prieteni. Știu că de fiecare data când îmi auzeam numele mă emoționam, chiar și dacă îl găseam în vreo problemă de matematică sau într-un text. Sper că nu v-am dezamăgit deloc pe parcursul acestor ani.
Vă asigur că nu vă voi uita niciodata. Nu cred că voi mai întâlni un asemenea profesor care ne susține indiferent de situații și dacă facem ceva greșit să ne încurajeze în continuare!
Vă îmbrățișez (de la distanta🤗)!
Eleva dumneavoastra,Ioana

- Full access to our public library
- Save favorite books
- Interact with authors

- < BEGINNING
- END >
-
DOWNLOAD
-
LIKE(2)
-
COMMENT()
-
SHARE
-
SAVE
-
BUY THIS BOOK
(from $4.59+) -
BUY THIS BOOK
(from $4.59+) - DOWNLOAD
- LIKE (2)
- COMMENT ()
- SHARE
- SAVE
- Report
-
BUY
-
LIKE(2)
-
COMMENT()
-
SHARE
- Excessive Violence
- Harassment
- Offensive Pictures
- Spelling & Grammar Errors
- Unfinished
- Other Problem

COMMENTS
Click 'X' to report any negative comments. Thanks!