


Azi era ca o zi obisnuita nu stiu de ce am vrut sa ma uit in telefon sa ma uit film! eram opsedat de telefon!!



































Okey okey ce e asta soarele cu telefonul inteleg eu cu telefonul dar soarele cu el? miam luat gheozdanul miam lasat ochelarii si ma duc la scoala



Mam dus de pe strada mea tighina si toti oamenii care iam vazut erau toti cu telefoane e cam straniu astept mai depare autobuzul scolar sezand in telefon

















Cand am ajuns la scoala prietenii nici nu miau zis salut.Eu miam pus telefonul pe banca si gheozdanu langa masa.

















Mam simtit rau si mana mea se tragea la telefon.Totus lam luat in mana













Eu mam uimit ca invatatoarea a zis:puteti sa sedeti in telefoane cat doriti! am crezut ca e un vis :in gandul meu zic ura in sfarsit o sa sed in telefon!!












Tata a venit dupa mine eu lui iam zis toata povestea,el nici nu ma asculta ca el sedea in telefon nu va temeti eu tot sedeam in telefo cand vorbeam
Am mers am mers si am ajuns acasa afara era de acuma seara




Am venit langa camin miam pus gheozdanu langa masa.Uitand in telefon mam lovit de usa.Miam luat laptopul cu mine.











Eu mam dezbracat miam pus laptopul pe masa si mam pus pe pat cu telefonul eu nu puteam sa iau ochii de pe telefon imi placea tare sa ma uit in el,da ca ma durea ochii.













Cand mam uitap pe scaf am fazut atata telefoan mam bucurat asa de tare strigam: URA URA UAR am multe telefoane!!!













Si ziceam in gand:mai rapid sa le iau pe toate mai repede mai repede!!!













Ma uitam ma jucam era cel mai mare rai parca eram intrun viz de noapte.Mama ma strigat sa vin la ia!!!








Tiam cumparat un nou telefon!
Ou ou ou stai dar ce e cu telefoanele de la mine din camera



Tia cuparat tata ca ai fost cuminte si sedeai mult in telefon AAA si sanu iti faci lectiile bine
okey nu o sa fac lectiile



Si nati telefonul tau nou iphone 12 pro max
OKEY multumesc de telefon ma duc sa vad ce face canele nostru!














Ou nu ce ai facut! Pai totus nu e nimic am alt telefon si laptop poti sa varimi tot ce ai tu














HAM-HAM-HAM!!














Cred ca mia zis okey sau bine.ha ah ha.
- Full access to our public library
- Save favorite books
- Interact with authors
SFARSIT!











- < BEGINNING
- END >
-
DOWNLOAD
-
LIKE(2)
-
COMMENT()
-
SHARE
-
SAVE
-
BUY THIS BOOK
(from $6.19+) -
BUY THIS BOOK
(from $6.19+) - DOWNLOAD
- LIKE (2)
- COMMENT ()
- SHARE
- SAVE
- Report
-
BUY
-
LIKE(2)
-
COMMENT()
-
SHARE
- Excessive Violence
- Harassment
- Offensive Pictures
- Spelling & Grammar Errors
- Unfinished
- Other Problem

COMMENTS
Click 'X' to report any negative comments. Thanks!